Uudised

15.06.2018Meeskond pelgab, et omanik tahab Paljassaares seisvast arestitud laevast lahti saada
12 Vene meremeest ootavad elektri ja palgata Tallinnas Paljassaare kai ääres võlgade tõttu arestitud laeval Peterburg. Raudteepraam kuulub Vene riigifirmale Venemaa Raudtee, mis on juba eelmisest aastast võlgu 350 000 eurot remondi eest Riias, sadamatasud ning meremeestele palgad.
Loe edasi
15.06.2018Regula sõitis Kuivastus vastu kaid, laeva reisid on peatatud
TS Laevade parvlaev Regula sõitis täna pärastlõunal Kuivastu sadamas vastu kaid, laeva reisid on kuni kahjustuste väljaselgitamiseni peatatud.
Loe edasi
14.06.2018Arstid loodavad, et järgmised kollektiivlepingu läbirääkimised lähevad sujuvalt, sest Haigekassa rahaline seis on hea
Haiglate liit loodab oma nägemuse järgmisest tervishoiutöötajate kollektiivlepingust esitada augustis. Arstide liit on optimistlik ning usub, et kuna Haigekassal on nüüd rohkem raha, kulgevad ka läbirääkimised varasemast sujuvamalt. Madis Hindre räägib lähemalt
Loe edasi
13.06.2018Tallinna Sadama aktsia läks börsile
Margitta Otsmaa.
Loe edasi
13.06.2018Tallink kaalub uue laeva tellimist
Tallinki uusim laev Megastar on ettevõtte ootusi ületanud ja kontsern kaalub Megastar II tellimist.
Loe edasi
13.06.2018Nimekiri: Tallinna Sadama aktsionärid
Kolmapäevast on avalik Tallinna Sadama aktsionäride nimekiri, mille ERR.ee avaldab kauplemise eelse seisuga täismahus.
Loe edasi
12.06.2018Venemaal Volgogradis hukkus laevaõnnetuses kümme inimest
Kümme inimest hukkus ja üks jäi teadmata kadunuks, kui Venemaal Volgogradis põrkasid kokku katamaraan ja pargas, ütles piirkonna kuberner Andrei Botšarov.
Loe edasi
12.06.2018Tallinki aktsionärid saavad dividendi 3 senti aktsialt
Tallink Grupi aktsionärid otsustasid teisipäevasel üldkoosolekul maksta dividendi 0,03 eurot aktsia kohta ehk kokku summas 20,1 miljonit eurot.
Loe edasi
10.06.2018Riik otsib võimalusi töötajaid tööõnnetuste vastu kindlustada
Sotsiaalministeerium töötab välja tööõnnetuse- ja kutsehaiguskindlustust, mis hüvitaks töötajatele töökeskkonnas juhtunud õnnetuste kulud ning jätaks ära praegused pikad kohtuvaidlused.
Loe edasi
09.06.2018Parvlaev Mercandia jõuab pühapäeva hilisõhtuks Eestisse
Suvel Virtsu-Kuivastu liini teenindama hakkav parvlaev Mercandia VIII asus reede pärastlõunal teele Rootsist Landskronast ja jõuab Rohuküla sadamasse eeldatavalt pühapäeva hilisõhtul.
Loe edasi
07.06.2018Tallinna Sadama aktsia hinnaks kujunes 1,70 eurot
Eile lõppes Tallinna Sadama aktsiate märkimine. Täna teatas sadam börsile, et aktsiate pakkumise lõplik hind on 1,70 eurot aktsia kohta, mis on pakkumise hinnavahemiku 1,40-1,80 eurot ülemises veerandis. Majanduseksperdi Kristjan Lepiku sõnul võib esmast aktsiate pakkumist lõpliku hinna põhjal pidada üsna hästi õnnestunuks. Jane Saluorg.
Loe edasi
07.06.2018Sillamäe Sadam taastaks Soome-suunalise reisilaevaliikluse
Peaminister Jüri Ratase ja endise peaministri, praeguse Sillamäe sadama eestvedaja Tiit Vähi kohtumisel otsiti riigi ja eraettevõtluse kokkupuutepunkte, mis aitaksid kaasa nii Ida-Virumaa kui ka kogu Eesti arengule. Ühe võimalusena nähti taastada Sillamäe sadamas üle kümne aasta tagasi katkenud reisilaevaliiklus Eesti ja Soome vahel. Rene Kundla.
Loe edasi
07.06.2018Sillamäe sadam tahab reisiterminali rajamiseks riigilt tuge
Peaminister Jüri Ratase ja endise peaministri, praeguse Sillamäe sadama eestvedaja Tiit Vähi kohtumisel arutati Sillamäele reisiterminali rajamist.
Loe edasi
07.06.2018Kohus kaevandusfirmal traagilises tööõnnetuses süüd ei leidnud
Viru maakohus mõistis neljapäeval Enefit Kaevandused AS-i ja selle kaks juhtivtöötajat kahe kaevuri hukkumisega tööõnnetuses õigeks.
Loe edasi
06.06.2018Aprillis peatus majutusettevõtetes mullusest vähem turiste
Majutusettevõtetes peatus tänavu aprillis 251 000 sise- ja välisturisti ehk kolm protsenti vähem kui eelmise aasta aprillis, vähenes välisturistide arv, siseturistide arv jäi aga mullusele tasemele.
Loe edasi
04.06.2018Leht: tööandjad teevad töötajale ravikindlustuse vajaduse tekkimisel
Haiglasse jõuavad erakorralist ravi vajavad ravikindlustuseta, kuid tegelikult töötavad patsiendid, kellele tööandja teeb kindlustuse viimasel hetkel.
Loe edasi
03.06.2018Saarlane: laupäeval oleks Sõrve säär Saaremaast äärepealt eraldatud
Riiast Soome Pietarsaari sadamasse teel olnud kaubalaeva meeskonnale oli laupäeva hommikul kursi valikul Saaremaa märkamatuks jäänud ja laev oli võtnud kursi otse läbi Sõrve sääre.
Loe edasi
31.05.2018Heiko Rannula jätkab Pärnu Sadama peatreenerina ka uuel hooajal
Kolmapäeval sõlmisid Pärnu Sadama korvpalliklubi juht Johan Kärp ja senine peatreener Heiko Rannula lepingu, mille alusel jätkab Rannula senisel ametikohal ka uuel hooajal.
Loe edasi
30.05.2018Maksuamet tahab ümbrikupalga eest ka töötajad vastutama panna
Ümbrikupalkade vastu võitlemiseks peab senisest solidaarsemalt vastutama ka töövõtja, sest kiiret palgakasvu lubav tööjõuturg võimaldab töötajal mitte töötada seal, kus makstakse mustalt, ütles maksuameti peadirektor Valdur Laid. Töövõtja suuremat vastutust peavad vajalikuks ka kaubandus-tööstuskoda ning hotellide ja restoranide liit.
Loe edasi
30.05.2018Anvelt tahab ebaseadusliku tööjõu kasutajate trahve kümnekordistada
Siseministeerium on võtnud ülesandeks ebaseadusliku töötamise vähendamise, et suurendada ettevõtluses ausat konkurentsi ja tõsta riigi maksutulu. Tööandjatele, kes kasutavad ebaseaduslikku tööjõudu, on kavas rakendada täiendavaid sanktsioone.
Loe edasi
  Tagasi

Viimased uudised

Välisuudised (RSS)