Uudised

22.08.2019Reporter: Eestis makstakse ümbrikupalka vähem kui eales varem
Loe edasi
22.08.2019Peterburis puhkes tulekahju kruiisilaeval Pjotr Tšaikovski
Peterburis puhkes tulekahju kruiisilaeval Pjotr Tšaikovski, aluselt evakueeriti üle 300 reisija ja meeskonnaliikme, esialgsetel andmetel üks inimene hukkus.
Loe edasi
19.08.2019Said oma tahtmise: energeetikute pikett on küsimärgi all
Energeetikatöötajate ametiühingute liidu esimehe Sander Vaikma sõnul pole veel otsustatud, kas varem 28. augustiks plaanitud pikett Tallinnas ühendministeeriumi ees korraldatakse.
Loe edasi
18.08.2019Kaevanduse töötajad otsivad abi: ülemus sõimab alluvaid roppude sõnadega ja torgib voodoo nukku
Portaali Rus.Postimees poole pöördusid mitu Kohtla-Järve lähedal asuva Ojamaa kaevanduse töötajat. Nad rääkisid, et on langenud tööl oma ülemuse Viktor Bondarenko tagakiusu ohvriks. Bondarenko aga leiab, et arvukate kaebustega üritatakse tema jalgealust õõnestada ning nendesse ei saa suhtuda tõsiselt. Konflikti osapoolte sõnul on asi läinud absurdini.
Loe edasi
16.08.2019Kameruni vetes rööviti 17 Hiina ja Ukraina meremeest
Kameruni vetes rünnati neljapäeval kaht kaubalaeva, millelt viidi kaasa üheksa Hiina ja kaheksa Ukraina meremeest, teatasid reedel allikad.
Loe edasi
16.08.20193 riiki maailmas, mis pakuvad töötajatele kõige rohkem tasustatud puhkepäevi
Millised riigid on tasustatud puhkepäevade jagamisel eriti helded?
Loe edasi
16.08.2019Politseiteenistujate ametiühing avaldas toetust Elmar Vaherile
Politseiteenistujate ametiühing avaldas toetust Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) ministrite rünnaku alla sattunud politsei- ja piirivalveameti (PPA) peadirektorile Elmar Vaherile, kinnitades, et Vaheri poolne kommunikatsioon personaliküsimuse osas on kulgenud korrektselt. 
Loe edasi
14.08.2019TS Laevadel hakkab sügisest toitlustama Lennujaama Subway\'d pidav firma
TS Laevad ei jätka lepingut seni laevadel toitlustust korraldanud Arensburgi restoranidega. Uueks toitlustajaks on valitud Baltic Restaurants Estonia AS, vahetus jõustub oktoobrist. 
Loe edasi
14.08.2019Politseiamet teavitas töötajaid võimalikust eelarvekärpest ja koondamisest
Politsei- ja piirivalveamet teavitas siseveebi vahendusel töötajaid, et ameti eelarve võib tuleval aastal kuue miljoni euro võrra väheneda, mis tähendab, et peaks kaotama 150 ametikohta, teatas Delfi.
Loe edasi
14.08.2019Tallinna Sadam teenis poole aastaga 18,2 miljonit eurot kasumit
Tallinna Sadam jõudis esimesel poolaastal mullusest 2,3 miljoni euro suurusest kahjumist 18,2 miljoni euroga kasumisse, ettevõtte müügitulu kahanes samal ajal aastavõrdluses 1,3 protsenti 61,4 miljonile eurole.
Loe edasi
13.08.2019Riik jätab juba kuuendat aastat töötuskindlustusmakse muutmata
Eesti Töötukassa nõukogu jätaks töötuskindlustusmakse määra järgmiseks neljaks aastaks senisele tasemele ehk 2,4 protsendile, millest töötajad tasuvad 1,6 protsenti ja tööandjad 0,8 protsenti.
Loe edasi
13.08.2019Päeva karikatuur: pensionisammaste kallal
Loe edasi
12.08.2019Reporter: Valitsus vaidleb pensionisammaste üle
Loe edasi
12.08.2019Tööandjad: välismaalaste seaduse muudatus ei vähenda kuritarvitusi
Planeeritavad välismaalaste seaduse muudatuste eelnõu on tehtud kiirustades ja analüüsita ning ei aita mõistlikul viisil vähendada välismaalaste Eestis töötamise regulatsioonide kuritarvitamist, leiavad ettevõtjate katusorganisatsioonid. 
Loe edasi
12.08.2019Tippjuht Jaanus Vihand: Töötajasse ei saa suhtuda nagu metalltorusse või kruusi
Ammu on möödas ajad, kui inimest sai tööle meelitada ainuüksi rahaga. Veelgi enam, kui teatud baasvajadused on rahuldatud, muutub palk palju vähem oluliseks, kui arvatakse, leidsid tippjuht, koolitaja ja palgaekspert reedel Paides arvamusfestivalil, kus Postimehe telgis arutati, miks eestlased on jõukad, aga õnnetud.
Loe edasi
11.08.2019Postimees 1924. aastal: saladuslik surm aurik «Kalevipojal»
Aurik «Kalewipoja» tüürimees Sergo on ööl wastu 10. aug. politseile teatanud, et Stokholmi sadamasse uhutud noore naisterahwa surnukehas tema kedagi tuttawat naisterahwast Stettinist ära tundwat. Naisterahwas satunud temale teadmata kombel laewale, surnud tema kajutis ja ta heitnud surnukeha merde.
Loe edasi
11.08.2019Sadamaraudtee kaob linnapildist järgmiseks kevadeks
Eelmisel suvel tegi sadamaraudteel kaubarong viimase sõidu. Raudteejaamast Emajõeni viiva ligi kolmekilomeetrise haruraudtee kavatses omanik, Eesti Raudtee üles võtta juba läinud aastal, kuid seni püsib pea saja-aastane sadamaraudtee nagu raudnael.
Loe edasi
11.08.2019Saaremaa merepäevadel esitleti Eesti esimest meredrooni prototüüpi
Saaremaal tutvustati merepäevadel Eesti esimest isejuhtivat merelaeva ehk meredrooni prototüüpi. Arendustööd on senini maksma läinud ligi pool miljonit eurot.
Loe edasi
11.08.2019Reporter: Miinijahtija Admiral Cowan Kuressaare merepäevadel
Loe edasi
11.08.2019Kadri Seeder: paljud töötajad on jõudnud punkti, kus palk pole enam oluline
Palgainfo Agentuuri looja ja sotsioloog Kadri Seeder ütles, et Eestis on valdkondi ja elualasid, kus palganumber ei ole enam kõige tähtsam ja inimesed peavad oluliseks teisi, pehmemaid väärtusi.
Loe edasi
  Tagasi

Viimased uudised

Välisuudised (RSS)