Uudised

14.10.2019Miks õppida tulevikuks, mida pole?
Kord nädalas paar tundi koolist puududa pole ideaalne, aga kõik kontrolltööd saavad meil tehtud ja kursused lõpetatud. Koolidel on selle üle range järelevalve ja nii ongi õige. On kliimaaktiviste, kes õpivad kiituskirjale ja osalevad olümpiaadidel. Teadmised ei jää omandamata, vastupidi, neid tuleb streikide korraldamisel hulgaliselt juurde – nii praktilisi teadmisi ürituse korraldamisest ja meediaga suhtlemisest kui ka faktilisi teadmisi artiklite ja uuringute lugemisest.
Loe edasi
14.10.2019Lufthansa pardameeskondi utsitatakse streikima
BNS vahendab, et Saksa lennukite pardameeskondade ametiühing UFO ärgitas esmaspäeval oma liikmeid pidama 20. oktoobril streiki, kuigi lennufirma arvates puudub ühingul õigus tema töötajaid esindada.
Loe edasi
14.10.2019Otse kell 13.15: erikomisjon arutab saarte parvlaevaühenduse korraldust
Riigikogu riigieelarve kontrolli erikomisjon arutab esmaspäevasel avalikul istungil riigikontrolli ülevaadet, kuidas on muutunud Hiiumaa ja Saaremaa parvlaevaliiklusega seotud kulud ja veoteenuse mahud. Kell 13.15 algavat istungit saab otsepildis jälgida portaalis ERR.ee.
Loe edasi
13.10.2019Koolijuhid suhtuvad streikijaisse kahetiselt
Alates märtsist reedeti kliimamuutuste vastu streikivad noored võiks oma ürituse tõsiseltvõetavuse nimel tegeleda sellega väljaspool kooliaega, põrutas ajakirjanik Priit Pullerits reedeses Tartu Postimehes. Koolijuhid on selle seisukohaga üldjoontes nõus, kuid samas tunnustatakse noorte soovi ühiskondlikel teemadel kaasa rääkida.
Loe edasi
12.10.2019Suur töö on teha veel
\"Suur töö on teha veel,\" vastas Lember küsimusele, kuidas inimesi ametiühingusse meelitada.
Loe edasi
12.10.2019Soome tööhõiveplaan eeldab suuremat sisserännet
Soome peaminister Antti Rinne lubas hiljuti YLE eetris, et paneb oma pea pakule, kui järgmise aasta augustiks ei ole Soomes rakendust leidnud vähemalt 30 000 uut töötajat ning valitsuse plaan jõuda mõne aastaga 75-protsendilise tööhõiveni on endiselt jõus, kuid maailmamajanduse jahenemise tõttu muutub selle elluviimine üha keerukamaks.
Loe edasi
11.10.2019Ametiühingute keskliidu juhina jätkab Peep Peterson
Ametiühingute keskliidu juhina jätkab Peep Peterson, kes oli ainuke kandidaat sellele kohale.
Loe edasi
11.10.2019Ametiühingute keskliidu juhina jätkab Peep Peterson
Ametiühingute keskliidu esimehena jätkab praegune juht Peep Peterson.
Loe edasi
11.10.2019Saaremaa ralli toob Virtsu-Kuivastu liinile ka Regula
Sel nädalavahetusel on parvlaevade Tõllu ja Pireti kõrval on valmis kolmanda laevaga liinile tulema ka Regula, mille pardal on juba valmisolekus parvlaeva meeskond, ütles TS Laevade pressiesindaja Sirle Arro.
Loe edasi
11.10.2019Starbucksi kohvi saab nüüd kõigil Tallinki laevadel
Starbucksi kohvi pakutakse nüüd kõigil Tallink Grupi laevastikku kuuluvatel 11 reisiparvlaeval.
Loe edasi
11.10.2019Esimene elektri toel liikuv kruiisilaev on startinud
NBC News vahendab, et laineid on asunud lõikama esimene pooleldi elektrijõul sõitev kruiisilaev, mis kannab nime MS Roald Amundsen
Loe edasi
10.10.2019Tallinna Sadama kaubamaht kahanes kolmandas kvartalis järsult
Tänavu kolmandas kvartalis läbis Tallinna Sadama sadamaid 4,3 miljonit tonni kaupa, mis on 22,1 protsenti vähem kui aasta tagasi.
Loe edasi
10.10.2019Naftasaaduste transiit kukkus järsult
Tallinna Sadama kaubamaht vähenes kolmandas kvartalis võrreldes eelmise aastaga 22,1 protsenti, 4,3 miljonile tonnile. Vedellasti maht langes enam kui poole võrra ehk 57 protsenti, 1,1 miljonile tonnile.
Loe edasi
09.10.2019Tallinna Sadama kinnisvaraarendus sai rohelise tule
Linnavalitsus algatas täna Vanasadama põhjaosa detailplaneeringu, mis võimaldab täita linnahalli ja sadama vahele jääva ala viiekorruseliste hoonetega.
Loe edasi
09.10.2019Algatamisküpseks saanud planeering toob Vanasadamasse korterid, bürood ja kohvikud
Tallinna linnavalitsus tegi kolmapäevasel istungil ettepaneku algatada Vanasadama piirkonna detailplaneering, mis näeb ette, et praegune tühermaa täitub kuni viiekorruseliste elu- ja ärihoonete ning kohvikute ja restoranidega.
Loe edasi
09.10.2019Ametiühing: paljud bussi- ja veokijuhtid ei saa endiselt miinumumtöötasu
Transpordi Ametiühingu kinnitusel ei taga paljud riigisisese kaubaveo ja bussiettevõtted endiselt juhtidele kehtivat kohustuslikku miinimumtöötasu.
Loe edasi
09.10.2019Kersti Vannas: armastatud ja vihatud noor inimene tööturul
Kümne aastaga on noorte ootustes töökohale tõusnud esikolmikusse töötajate võrdne kohtlemine ja ettevõtte hea sisekliima, kirjutab noorte tööootuste uurija Kersti Vannas.
Loe edasi
08.10.2019Galerii: Tallinna sadama terminal sai uhke kuue
Tallinna Sadam andis teisipäeval reisijate kasutusse D-terminali uuenenud osa - esimesena said uut terminali avastada hommikul kell 07.30 väljuvale Tallinki laevale Megastar suunduvad reisijad.
Loe edasi
08.10.2019EMSA ja OÜ Euro Work sõlmisid täna palgakokkuleppe järgnevaks kaheks kalendriaastaks
Palgaleppe kohaselt kasvavad kõigi ametikohtade põhipalgamäärad 2020. aasta 1. jaanuarist vähemalt 85 eurot või 5% ja 2021.aastal vastavalt vähemalt 80 eurot või 4,8%. Täiendavalt lepiti kokku lisatasus uue töötaja juhendamise eest.
Loe edasi
08.10.2019Jõhvis sai bussijaama ehitusel tekkinud varingus vigastada kaks töötajat
Teisipäeval kella 11 ajal varises Jõhvis kokku osa bussijaamale ehitatavast katusest, vigastada sai kaks ehitajat.
Loe edasi
  Tagasi

Viimased uudised

Välisuudised (RSS)