Uudised

18.10.2017Peterson: Rakvere Lihatööstuse juhid kiirustasid sündmustest ette
Ametiühingute keskliidu juht Peep Peterson kommenteeris Rakvere Lihatööstuse tapamaja streikinud töötajate vallandamist tõdemusega, et tööandja kiirustas sündmustest ette ning vallandamine oli suure tõenäosusega ebaseaduslik. Emaettevõtte teises ettevõttes Talleggis ei tulnud kollektiivleping samuti lihtsalt, kinnitab ametiühingujuht.
Loe edasi
18.10.2017Rakvere lihakombinaadi töölised nõustusid esialgu naasma töökohtadele
Rakvere lihakombinaadi streikivad töötajad nõustusid esialgu töökohtadele naasma. See ei välista aga juba seaduslikku streiki. Rene Kundla
Loe edasi
18.10.2017Peterson: KScan on raske partner palgaläbirääkimistel
Eesti Ametiühingute Keskliidu esimehe Peep Petersoni sõnul on keskliidul negatiivne kogemus ametiühinguorganisatsiooni loomisega KScan Estoniale kuuluva Tallegg Tabasalu lihatööstuses . Petersoni küsitles Brüsselis Epp Ehand
Loe edasi
18.10.2017Päästetöötajad soovivad sms-hoiatussüsteemide arendamist
Euroopa Liidu turvalisemaks muutmiseks tuleb edendada sms-hoiatussüsteeme ja täpse positsioneerimise kasutuselevõttu. Nii leiavad päästetöötajad, kes käisid oma soove selgitamas Euroopa Parlamendis. Epp Ehand
Loe edasi
18.10.2017Rakvere lihatööstuse streikijad kohtuvad ettevõtte juhtidega
Kolmapäeva hommikul kogunes paarkümmend inimest Rakvere lihakombinaadi ette, et avaldada toetust kolmele eile vallandatud töötajale.
Loe edasi
18.10.2017SMS-hoiatused ja positsioneerimine: päästajad utsitasid eurosaadikuid
Euroopa Liidu turvalisemaks muutmiseks tuleb edendada sms-hoiatussüsteeme ja täpse positsioneerimise kasutuselevõttu, ütlesid Euroopa Parlamendis oma soovidest rääkimas käinud päästetöötajad.
Loe edasi
17.10.2017Parvlaevaliiklus kasvatas jõudsalt Tallinna Sadama tulusid
Tallinna Sadama grupi üheksa kuu tulud kasvasid 29 protsendi võrra ja peamiselt tuli kasv tänu lisandunud ärivaldkonnale ehk parvlaevaliiklusele. Ettevõtte nõukogu esimehena jätkab Aare Tark.
Loe edasi
17.10.2017Viking Faster lõpetas Tallinna-Helsingi hooaja mootoririkke tõttu
Viking Line lõpetas Tallinna-Helsingi liinil sõitnud katamaraani Viking Faster hooaja plaanitust varem, sest üht laeva mootorit tabas rike. Ettevõte ei ole veel otsustanud, kas renditud alust ka järgmisel hooajal kasutada.
Loe edasi
17.10.2017Rakvere lihatööstuse tapamaja töötajad nõuavad tööseisakuga palgatõusu
Rakvere lihatööstuse tapamaja 64-st töötajast 27 töötajat nõuavad tööseisakuga palka juurde.
Loe edasi
16.10.2017Sadama korruptsiooniasjas süüdistatav viis vara arestimise riigikohtusse
Tallinna Sadama eksjuhtide korruptsioonisüüasjas altkäemaksu võtmises süüdistatav sadama endine hooldusosakonna juht Martin Paide vaidlustas vara arestimise riigikohtus.
Loe edasi
13.10.2017Tallinna Sadama autosoov: must sedaan, vähemalt 235 kW ja nelikvedu
Riigiettevõte AS Tallinna Sadam soovib osta auto, millel on bensiinimootor võimsusega vähemalt 235 kilovatti ja nelikvedu. Soovitakse musta sedaani tumeda nahksisuga.
Loe edasi
10.10.2017Prantsusmaal leiab aset avaliku sektori töötajate streik
Prantsusmaa avaliku sektori töötajad korraldavad teisipäeval streigi president Emmanuel Macroni ja tema valitsuse tööreformide kava vastu.
Loe edasi
10.10.2017Eesti Raudtee uus juht käib tööinspektsiooniga kohut
AS-i Transiidikeskus endine juhatuse liige, praegune Eesti Raudtee juht Erik Laidvee vaidlustas kohtus tööinspektsiooni väärteootsuse, millega inspektsioon karistas ettevõtte juhatuse liiget ametiühingu tegevuse takistamise eest rahatrahviga.
Loe edasi
09.10.2017Politsei- ja piirivalveamet saab palgatõusuks ligi seitse miljonit eurot
Tuleval aastal saab siseturvalisuse valitsemisala riigieelarvest palgatõusuks 6,9 miljonit eurot, mis moodustab veidi enam kui neli protsenti siseturvalisuse töötajate palgafondist, teatas siseministeerium esmaspäeval.
Loe edasi
06.10.2017Eesti majutusettevõtetes peatus augustis 435 000 turisti
Eesti majutusettevõtetes peatus tänavu augustis 435 000 sise- ja välisturisti ehk neli protsenti enam kui eelmise aasta samal kuul.
Loe edasi
06.10.2017Parvlaev Hiiumaa sõidab juba Saksamaa lipu all
Nädal tagasi Hiiumaalt mandrile viimase reisi teinud parvlaev Hiiumaa sõidab juba Saksamaa lipu all ja on teel Kieli.
Loe edasi
05.10.2017Reisijate arv mandri ja suursaarte vahel TS Laevade esimesel aastal kasvas
TS Laevad alustas mullu 1. oktoobril mandri ja suursaarte vahelise parvlaevaliikluse opereerimisega ning teenindas esimesel aastal kokku 2,18 miljonit reisijat ja 0,92 miljonit sõidukit.
Loe edasi
03.10.2017TS Laevad peab koolitusnõudeid laevaperele liiga karmiks
Mandri ja suursaarte parvlaevaühendust korraldav riigifirma TS Laevad leiab, et laevaperele kehtestatud koolitusnõuded on liiga karmid. Majandusministeerium ja Veeteede Amet pole aga sellega nõus.
Loe edasi
02.10.2017Tallinna Sadam vaidlustas Allan Kiilile hüvitise maksmise riigikohtus
Tallinna Sadam vaidlustas riigikohtus kohtuotsuse, mille järgi peab ettevõte maksma oma endisele juhile, praegu suures ulatuses altkäemaksu võtmises süüdistatavale Allan Kiilile konkurentsikeelust tulenevat hüvitist.
Loe edasi
28.09.2017Riik suurendab viienda parvlaeva prahtimiseks dotatsioonisummat
Tuleva aasta riigieelarves on ette nähtud dotatsiooni suurenemine suursaartega parvlaevaühenduse pidamiseks. Rahavajaduse põhjuseks on otsus prahtida viies laev, ütles majandusminister Kadri Simson.
Loe edasi
  Tagasi

Viimased uudised

Välisuudised (RSS)

Foorumis kirjutati