Uudised

27.03.2018Vare sõnul tagab Transiidikeskuse müük konteinervedudele kindlama tuleviku
Transiidikeskuse müük suurele Saksa logistikafirmale HHLA tagab konteinervedudele läbi Muuga sadama kindlama tuleviku, nentis majanduekspert Raivo Vare. Suurfirma tulek elavdab lääne-ida suunalist transiiti ja võib suurendada kaubavoogusid läbi Eesti igas suunas.
Loe edasi
27.03.2018Järjekordne suurtehing: Saksamaa logistikahiid ostis Transiidikeskuse
Loe edasi
26.03.2018Tallinki aktsiad alustasid nädalat languses
Tallinki aktsia kukkus esmaspäeval ligi 11 protsenti. Peamiseks põhjuseks on reedene teade, et laevafirma müük jääb ära. Möödunud aasta suvel, kui Tallink avaldas, et ettevõte võib saada uue omaniku, hakkas aktsia kiiresti tõusma, kuna investorid loodsid saada osa niiöelda ülevõtupreemiast.
Loe edasi
26.03.2018Igasta Tallinkist: ülevõtmispakkumist oodanud aktsiaostjad võtsid selgelt riski
Ülevõtmispakkumise lootuses Tallinki aktsiaid ostnud inimesed on Infortari otsuses ettevõtte omanikuna jätkata pettunud, kuid nad võtsid ise riski ning garanteeritud polnud midagi, ütles investeerimispankur Henrik Igasta, kelle hinnangul pole Infortari otsuses suures pildis midagi negatiivset.
Loe edasi
25.03.2018Suveaja alguse tõttu pidid Tallinki laevad kiiremini Läänemerd ületama
Ainult üks kord aastas, ühel ööl juhtub, et Tallinki reisilaevad sõidavad Läänemerel tavapärasest kiiremini, ja ühel ööl vastupidi - tavapärasest aeglasemalt. Nii juhtub kevadeti ja sügiseti, kui suve- või talveajale üle minnakse.
Loe edasi
23.03.2018Tallinki juhiks saab Paavo Nõgene
Laevandusettevõtet Tallink hakkab alates maist juhtima praegune kultuuriministeeriumi kantsler Paavo Nõgene. Tallink teatas börsile, et tema volitused ettevõtte juhina kestavad kolm aastat. Nõgene võtab ameti üle Janek Stalmeisterilt, kes jätkab juhatuse liikmena. Reformierakondlane Nõgene töötab alates 2013. aasta jaanuarist kultuuriministeeriumi kantslerina. Enne seda juhtis ta teatrit Vanemuine ja oli tegev eraettevõtluses. Nõgene on praegu ka rahvusringhäälingu ja rahvusooper Estonia nõukogu liige ning Eesti Kunstimuuseumi, Eesti Kontserdi, Eesti Draamateatri, Vanemuise ja Eesti filmi instituudi nõukogu esimees. Mart Linnart küsis, miks ta sellise pakkumise vastu võttis.
Loe edasi
23.03.2018Tallinkit hakkab maist juhtima Paavo Nõgene
Praegusest kultuuriministeeriumi kantslerist Paavo Nõgenest saab maist Tallinki juhatuse esimees, teatas laevanduskontsern börsile.
Loe edasi
23.03.2018Tallink lõpetab strateegiliste investorite leidmise protsessi
AS Tallink Grupi nõukogu otsustas lõpetada mullu juulis alustatud protsessi ettevõttele võimalike strateegiliste valikute leidmiseks, teatas Tallink börsile.
Loe edasi
23.03.2018Tallinki aktsia on olnud kolm päeva languses
Enne reede õhtupoolikul avaldatud börsiteadet, et Tallink lõpetab strateegiliste investorite leidmise protsessi, on Tallinki aktsia viimasel kolmel päeval börsil kukkunud.
Loe edasi
23.03.2018Algasid EMSA ja TS Laevade vahelised kollektiivlepingu läbirääkimised
Loe edasi
23.03.2018Võidujooks põhja.
„Kümne konverents“ tõdes, et on oodata tõsiseid tagajärgi Põhjamaade ja Balti riikide parvlaevanduse tööturule!
Loe edasi
22.03.2018“Botnica” murdis jääd läbi aegade suurimale laevale
Neljapäeva varahommikul aitas jäämurdja “Botnica” läbi raske jää Kreeka tankerit “Cap Diamant”, mis on läbi aegade suurim laev, mida Eesti vetes jäistes oludes on abistatud.
Loe edasi
21.03.2018Mullu suurenes reisiliiklus ja kaubavedu sadamate kaudu
Eesti sadamates teenindatud sõitjate arv suurenes eelmisel aastal varasema aastaga võrreldes rahvusvahelistel vedudel kolm protsenti, riigisisestel vedudel seitse protsenti ning sadamate kaubamaht tonnides kasvas kolm protsenti.
Loe edasi
19.03.2018Reisijate vedamiseks Saaremaa ja Läti vahel ilmutas huvi kaks firmat
Kuressaares tutvustati esmaspäeval Saaremaa ja Läti vahelise laevaliini otstarbekuse uuringut, mille tulemused annavad veidi lootust kümne aasta eest katkenud laevaühenduse taastamiseks.
Loe edasi
16.03.2018EUROOPA TRANSPORDI AMETIÜHINGUD KUTSUVAD ÜLES LOOMA EUROOPA TÖÖAMETIT, MIS TÖÖTAKS TÖÖTAJATE HEAKS.
Loe edasi
16.03.2018Hunt: kavandatav tunnel laevaäri ei õõnesta
Eesti laevandusturu osalised usuvad, et juhul kui Eesti ja Soome vahele ükskord ka tunnel ehitatakse, see laevandust välja ei söö. Indrek Lepik
Loe edasi
16.03.2018Investorite huvi Tallinki vastu on endiselt teadmata
Kuigi Tallink alustas uute tuumikomanike otsingut juba eelmisel aastal, pole ka kümme kuud hiljem asjad palju selgemaks saanud.
Loe edasi
16.03.2018Andres Hunt: kavandatav tunnel laevaäri ei õõnesta
Tallinna Sadam, Tallink ja majandusministeerium usuvad, et Tallinna ja Helsingi vaheline tunnel ei tapaks siinse mere laevandust. Küll tõdevad kõik, et reaalsest tunnelist on veel veidi vara rääkida.
Loe edasi
12.03.2018Tallink Silja saatis Baltic Princessi tagasi remonti
Turu ja Stockholmi vahel sõitev parvlaev Baltic Princess on vähemalt laupäevani liinilt maas, sest Tallink Silja otsustas saata laeva uuesti remonti.
Loe edasi
12.03.2018Kihnu Virve ei saanud merepõhja riivates viga
Pühapäeva õhtul Munalaiu sadamast väljunud reisiparvlaev Kihnu Virve puutus laevakerega merepõhja. Laev jõudis omal jõul sadamasse, kus see täna põhjalikult üle kontrolliti. Täna pärastlõunal väljus laev tavapäerase graafiku alusel. Silvia Sool
Loe edasi
  Tagasi

Viimased uudised

Välisuudised (RSS)