Uudised

18.06.2019Tallinna Sadam tahab Vanasadamat ajutiste uuendustega ligitõmbavamaks muuta
Kuna Vanasadama detailplaneeringute protsess võtab aega aastaid, tahab Tallinna Sadam piirkonna ajutiste lahendustega inimestele ligitõmbavamaks muuta ning selleks korraldatud ideekonkursi võidutöö peaks välja valitama juuli keskpaigaks.
Loe edasi
18.06.2019Eckerö uus laev alustab Muuga-Vuosaari liinil reise järgmisel teisipäeval
Tuleva nädala teisipäeval alustab kauba- ja reisijatevedu Muuga-Vuosaari liinil Eckerö Line\'i uus laev Finbo Cargo, juba eelmisel nädalal hakkas kaubaveoliinil reisijaid peale võtma ka Tallinki Sea Wind. Tallinki esindaja sõnul jälgivad nad konkurentsi tõttu hindu pidevalt, kuid pileteid on uuele liinile ostetud oodatust rohkem.
Loe edasi
17.06.2019Ammune mure toob endise elektriku iga päev pikettima
Eesti Energia kunagisele töötajale Arvo Ilissonile ei anna rahu asjaolu, kuidas lahendati ligi 21 aastat tagasi temaga juhtunud tööõnnetus. Tema meelehärm on suur, mida kinnitab tõsiasi, et ta on järjekindlalt juba 15 aastat, plakat näpus, käinud eri riigiasutuste ees meelt avaldamas.
Loe edasi
16.06.2019Graafik: vaata, kui palju hakkab alkohol maksma Tallinki laevadel pärast aktsiisilangust
Tallink avaldas Soome väljaandele Taloussanomat, kui palju hakkavad mitmed nende laevadel müüdavad alkohoolsed joogid maksma pärast juulis jõustuvat 25-protsendist aktsiisilangust. 
Loe edasi
13.06.2019Katre Kõvask asub Tallinki kaldakaubandust juhtima
Alates augusti lõpust asub Tallink Grupi rahvusvahelise kaldakaubanduse juhina ettevõttes tööle senine Tere ja Farmi piimatööstuse juhatuse esimees Katre Kõvask.
Loe edasi
13.06.2019Sadamalinnade elanikud protestivad lõbusõidulaevade vastu
Kui maailma suurim ristluslaev Symphony of the Seas möödunud aasta kevadel Barcelona sadamast oma esimest reisi alustas, saatsid alust soojade soovide asemel meeleavaldajad.
Loe edasi
11.06.2019Tööandjad on sunnitud üha enam välistööjõudu palkama
Oskustööliste ja spetsialistide puudumine sunnib tööandjaid üha rohkem palkama välistööjõudu.
Loe edasi
10.06.2019Video: renoveeritud 19. sajandi laev uppus pärast kokkupõrget konteinerlaevaga
Saksamaa põhjaosas uppus renoveeritud 19. sajandi laev, kuna põrkas Hamburgi lähedal Elbe jõe suudmealal kokku konteinerlaevaga.
Loe edasi
08.06.2019Veneetsias avaldasid tuhanded meelt ristluslaevade vastu
Tuhanded inimesed tulid laupäeval Veneetsia tänavaile, et nõuda suurte ristluslaevade keelustamist linnas pärast seda, kui üks neist tohututest alustest möödunud nädalal väikse turistilaevaga kokku põrkas.
Loe edasi
08.06.2019Roomas protestisid avaliku sektori töötajad madala palga vastu
Itaalias Roomas tulid tuhanded avaliku sektori töötajad protestima madala palga ja ebapiisava tööhõive pärast.
Loe edasi
07.06.2019Tallinki juhatuse liige Kadri Land: Tallinna-Helsingi tunnelit ei tule!
Selle aasta algusest Eesti ettevõtluse ühe uhkuse, Tallinki juhatusse kuuluva kõrgharitud füüsiku elumotosid kõlab, et eales ei tohi ühelegi uuele asjale öelda ei ega kahelda, kas saad hakkama. «Sest kui ei saa – mis siis juhtub?» küsib ta. «Ära ei sure ju!»
Loe edasi
07.06.2019Ukraina ehitaja jäi betoonpaneeli alla ja suri
Muuga sadama lähedal südaöösel tööl olnud Ukraina ehitusmehele kukkus peale betoonpaneel.
Loe edasi
05.06.2019Eve Pant ostis 112 900 euro eest Tallinki aktsiaid
Tallink Grupi nõukogu liige Eve Pant ostis 112 900 euro eest laevafirma aktsiaid.
Loe edasi
05.06.2019Eckerö Line\'i laev Finbo Cargo hakkab siiski sõitma Muuga sadamast
Eckerö Line\'i algselt Tallinna kesklinna Vanasadamasse plaanitud saabumistega uus laev Finbo Cargo alustab siiski Soome liinil liiklust kesklinnast väljas asuva Muuga kaubasadama ja sarnase Helsingi Vuosaari sadama vahel.
Loe edasi
05.06.2019Eckerö Line’i uus laev asub Muuga-Vuosaari liinile juuni lõpus
Eckerö Line’i reisiparvlaev Finbo Cargo alustab laevaliiklust Muuga ja Vuosaari vahel juuni lõpus.
Loe edasi
04.06.2019Energeetikute ametiühing ootab puhkusele sunnitud töötajatele riigilt tuge
Eesti Energia ametiühingute esindajad arutasid ettevõtte juhtkonnaga eelseisvaid sundpuhkusi. Usaldusisikud mõistavad töökohtade säilitamise vajadust, kuid ootavad ka riigilt tuge.
Loe edasi
04.06.2019Narva ametiühingu juht: kui lahendust ei leita, siis sõidame Tallinnasse ja võtame pealinlastelt töö ära
Narva Energia ametiühingu esimees Andrei Zaitsevi sõnul on vaja lahendust Eesti Energia sundpuhkuste ja koondamiste jaoks, sest muidu kaotab piirkond spetsialiste. Kui ametiühingut ja töötajaid kuulda ei võeta, siis on tõenäoline, et tulevad piketid ja demonstratsioonid.
Loe edasi
04.06.2019Eesti Energia saadab kuni 1300 töötajat sundpuhkusele
Eesti Energia saadab 1300 töötajat sundpuhkusele. Põhjuseks toob ettevõte elektri tootmise vähenemist kõrge CO2 kvoodi ja Vene elektri konkurentsi tõttu. Eesti elektrijaama töötajad saadeti sundpuhkusele juba aprillis.
Loe edasi
03.06.2019Omniva ekstöötaja: IT-arendusse kulus asjatult 600 postiljoni palk
Omniva endine IT-töötaja väidab, et riigifirma tarkvarasüsteemidesse kulutati asjatult miljoneid eurosid ning omaaegsed äpardused viisid hiljem avalikkuse ette jõudnud probleemideni. Ettevõte vastab, et mõne aasta tagune arendus läks tõepoolest aia taha, kuid kogu raha läks sada protsenti asja ette.
Loe edasi
03.06.2019Endisele tipp-poliitikule ei leidu Eestis tööd
Endisele tipp-poliitikule, näiteks ministrile, ei leidu Eestis rakendust, ütleb selle reegli erand – tööandjate keskliidu värske juht Arto Aas, kes otsustas pärast 20 aastat Reformierakonna tipus uue lehekülje pöörata. Aas kinnitab, et poliitikaga on lõpp ja endise koduerakonna pilli järgi ta tööandjate esindajana tantsida ei kavatse.
Loe edasi
  Tagasi

Viimased uudised

Välisuudised (RSS)