LASTE LAAGRISUVI 2018
Mai 2018

Sarnaselt eelnevatele aastatele on EMSA liikmetel ka tänavu võimalik taotleda oma kuni 16. aastaste laste suvelaagrikulude osalist kompenseerimist.

Väljavalitud laagriga tuleb lapsevanemal endal ühendust võtta, et lapsele sobivaks ajaks koht varakult broneerida. Kui lapsel on soov minna Noorte Merelaagrisse, tuleb Teil eriti kiire olla, sest kohad saavad igal aastal varakult ja kiiresti täis!

Noorte Merelaagrile kuulub EMSA eriline soosing ja seega suurem laagritoetus! Lisainfot laagri kohta vt. www.merelaager.ee tel. 56628044 Katrin Mellis. Merelaagrisse registreerimisel palun koheselt märkkida, et tegemist on EMSA liikme lapsega.

EMSA laagritoetuse taotlemiseks tuleb täita avalduse vorm (saad usaldusisiku käest, veebist või meie kontorist), tuua see ise või saata EMSA-le postiga või usaldusisikuga hiljemalt 30. juuniks 2018 ning juhatuse koosolekul juulis või augustis 2018 kinnitatakse toetussummad vastavalt laekunud taotlustele ja eelarve võimalustele.
Toetus makstakse avaldajale välja peale laagrikulude tasumist tõendava dokumendi esitamist. Kuludokumentide esitamise viimane tähtaeg on 31.08.2018.a.

Juhime tähelepanu sellele, et käesoleval aastal ja edaspidi ei võta me enam vastu hilisemaid laagritoetusavaldusi (tulenevalt EMSA juhatuse otsusest 08. augustil 2014). Viimane aktsepteeritav avalduse laekumise kuupäev on             30. JUUNI 2018!!!
Täiendava info sooviga ja laagritoetustega seotud küsimuste korral võtke EMSA-ga ühendust telefonidel 6116390, 6116391 või info@emsa.ee

Toetuste maksmise kord.
 

Viimased uudised

Välisuudised (RSS)